Sualtı Görüntüleme - DESSAT

İçeriğe git

Sualtı Görüntüleme

EĞİTİMLER
Sualtı görüntüleme…
Sanat ve Sporun iç içe geçtigi Sualtı Görüntüleme Sporu ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Gelisen teknoloji ile birlikte dalıs sektörünün hızla gelismesi bu sporu daha fazla kisinin yapmasını saglamıstır. Dalıcıların bir çogu daldıgı noktaları sadece görmekle yetinmeyip gördüklerini diger insanlarla paylasmak istegindedirler. Bu nedenle bir çok dalıcı amatör yada profesyonel anlamda sualtı fotografçılıgına ya da videografçılıgına yönelmektedirler.

Ülkemizde son yıllarda adından çokça söz ettiren, birçok yarısmada ödül kazanmıs sualtı fotografçılarından Rıza Taskın ve Ilker Acar, DESSAT’ın tecrubeli ve uzman egitmenlerdendir. Siz de su altındaki bu essiz dünyayı ölümsüzlestirmek istiyorsanız, egitmenlerimizle irtibata gecebilir yada kendilerini DESSAT’da ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca CMAS Fotograf ve Video egitim standartlarını belirlemis ve bunu bröve sistemiyle belgeye baglamıstır. Siz de, bu standartlar kapsamında TSSF belgeli kurslarımıza katılarak kendinizi gelistirebilirsiniz.

İçeriğe dön